O MNĚ

Práce v médiích a na divadelních prknech byl můj dětský sen. Myslím si, že motto „Věř, Běž, Dokážeš“, kterým se snažím řídit, tak má opravdu něco do sebe.

Aktuálně mě můžete vidět ve Zprávách TV Prima, a to téměř každý den, v reportážích i v živých vstupech. V primáckém zpravodajském týmu jsem zakotvil na začátku roku 2016.

Dostat se na obrazovky jedné z nejsledovanějších televizí v Česku předcházela dlouhá cesta. Působil jsem v regionální televizi, co znamená práce v médiích, jsem poznal jako moderátor i v rádiu ve Velké Británii.

I přesto, že jsem vystudoval ekonomickou školu, stále mě lákalo prostředí divadla, kde jsem si vyzkoušel několik rolí. Objevil jsem se také v řadě seriálů.

Nejvíce jsem se však v komunikaci ostřílel na různých kulturních akcích, které moderuji už téměř deset let. Mikrofon mi zkrátka přirostl nejen k ruce, ale i k srdci. Právě s ním mě můžete vidět po celé České republice. A moderovat můžu třeba i Váš ples, večírek, či jinou společenskou, sportovní nebo jakoukoliv další událost.